Лазні

Надаємо послуги банщика-парильника на замовлення!!!

IMG_9142ц

Ми пропонуємо вам втекти від буденної суєти і набридливої роботи в затишний природний куточок на березі озера

Про цілющі властивості лазні відомо давно: це і заспокоєння нервової системи, і відновлення бадьорості, і підвищення розумових здібностей, і лікування легкої застуди.
У лазні створені умови для приємного проведення часу.
Крім незабутнього церемоніалу очищення тілесного і духовного, ви зможете чудово провести час в єднанні з природою, а талановиті кухарі і послужливі офіціанти постараються підкреслити особливість цього життєвого миті.

ПОСЛУГИ

  • Фінська сауна з сухою парою.
  • Лазня на дровах з вологою парою.
  • Критий басейн з сучасною системою очищення і підігріву води.

Лазня “Місткість 6 – 10 осіб.

Вартість – 500грн за 1 годину. Понад 6 осіб доплата за кожну людину 100,00 грн. на годину. Мінімальний сеанс – 2 години. ”

Фінська сауна “Вартість – 500 грн. За 1 годину. Місткість не більше 6 чоловік. Мінімальний сеанс – 2 години

“Вартість – 100,00 грн. За годину з людини. Діти до 7 років – безкоштовно (з одним дорослим допускається двоє дітей дошкільного віку)”

Таблиця (температура, вологість)

Таблица (температура, влажность)

Температура, градуси по Цельсію Влажность, проценты
Лазня на дровах з вологою парою 60 80-90
Лазня на дровах з вологою парою 70 70-80
Лазня на дровах з вологою парою 80 60-70
Лазня на дровах з вологою парою 90 50-60

 

Рекомендація:

Оптимальна температура і вологість в лазні

Побажання «легкої пари» перед початком такої церемонії не випадково. Лазня на дровах з вологою парою відрізняється високим рівнем вологості (до 90 відсотків). Густа пара, що утворюється при подачі води на розжарені камені, очищає шкіру, прискорює кровообіг, покращує метаболічні процеси в тканинах.

Загальне правило: при високій вологості в лазні температуру потрібно знижувати.

Регулювати навантаження спека можна самостійно: на верхніх полицях він завжди вище. Нижні сходинки підійдуть для невеликого відпочинку; вони ж рекомендуються новачкам і людям в ослабленому стані. Якщо ви берете участь в банної церемонії вперше, для початку обмежтеся п’ятьма хвилинами.

Порада: в парильні можна перебувати стоячи – це може привести до теплового удару.

Температура печі в лазні визначається просто: досить обдати її водою. Якщо ви чуєте різкий хлопок, а хмара пара утворюється стрімко, значить, камені нагріті добре. Комфортна температура в російській лазні становить 45-60 градусів при вологості 50-60 відсотків. Щоб не завдати організму шкоди і контролювати виконання процедури, існують в парильні різні пристосування – банний термометр, пісочний годинник.