Лазні

Надаємо послуги банщика-парильника на замовлення!!!

IMG_9142ц

Ми пропонуємо вам втекти від буденної суєти і набридливої роботи в затишний природний куточок на березі озера

Про цілющі властивості лазні відомо давно: це і заспокоєння нервової системи, і відновлення бадьорості, і підвищення розумових здібностей, і лікування легкої застуди.
У лазні створені умови для приємного проведення часу.
Крім незабутнього церемоніалу очищення тілесного і духовного, ви зможете чудово провести час в єднанні з природою, а талановиті кухарі і послужливі офіціанти постараються підкреслити особливість цього життєвого миті.

ПОСЛУГИ

  • Фінська сауна з сухою парою.
  • Російська лазня з вологою парою.
  • Критий басейн з сучасною системою очищення і підігріву води.

Лазня “Місткість 6 – 10 осіб.

Вартість – 500грн за 1 годину. Понад 6 осіб доплата за кожну людину 100,00 грн. на годину. Мінімальний сеанс – 2 години. ”

Фінська сауна “Вартість – 500 грн. За 1 годину. Місткість не більше 6 чоловік. Мінімальний сеанс – 2 години

“Вартість – 100,00 грн. За годину з людини. Діти до 7 років – безкоштовно (з одним дорослим допускається двоє дітей дошкільного віку)”

Таблиця (температура, вологість)

Таблица (температура, влажность)

Температура, градуси по Цельсію Влажность, проценты
Російська лазня 60 80-90
Російська лазня 70 70-80
Російська лазня 80 60-70
Російська лазня 90 50-60

 

Рекомендація:

Оптимальна температура і вологість в російській лазні

Побажання «легкої пари» перед початком такої церемонії не випадково. Російська лазня відрізняється високим рівнем вологості (до 90 відсотків). Густа пара, що утворюється при подачі води на розжарені камені, очищає шкіру, прискорює кровообіг, покращує метаболічні процеси в тканинах.

Загальне правило: при високій вологості в лазні температуру потрібно знижувати.

Регулювати навантаження спека можна самостійно: на верхніх полицях він завжди вище. Нижні сходинки підійдуть для невеликого відпочинку; вони ж рекомендуються новачкам і людям в ослабленому стані. Якщо ви берете участь в банної церемонії вперше, для початку обмежтеся п’ятьма хвилинами.

Порада: в парильні можна перебувати стоячи – це може привести до теплового удару.

Температура печі в російській лазні визначається просто: досить обдати її водою. Якщо ви чуєте різкий хлопок, а хмара пара утворюється стрімко, значить, камені нагріті добре. Комфортна температура в російській лазні становить 45-60 градусів при вологості 50-60 відсотків. Щоб не завдати організму шкоди і контролювати виконання процедури, існують в парильні різні пристосування – банний термометр, пісочний годинник.