Для дітей

IMG_9033q

Приїжджайте в «Озерище» всією сім'єю

Тут ви не тільки відпочинете душею та тілом від буденних і робочих днів, але і будете спокійні за своє чадо. На території нашого комплексу є дитяча кімната з цікавими і розвиваючими іграшками, а також абсолютно новий облаштований дитячий спортивний майданчик для активного відпочинку. А коли в душі панує спокій, ви цілком відкриті для возз’єднання з природою і навколишнім світом.

На ігровому майданчику для Ваших дітей встановлені: дитячий будиночок з іграми, дві зручні гойдалки, безпечні альтанки, барвисті сходи, бруси різної висоти, і звичайно ж чистий річковий пісок. Майданчик оточений зеленими насадженнями, які поряд зі свіжим повітрям з місцевого озера, освіжають в спекотний літній день, що допоможе вашій дитині цікаво і з користю для його розвитку провести свій вільний час.

За вашим бажанням, адміністрація комплексу проведе для вашої дитини і його друзів справжнє свято з тортом, виготовленим нашими талановитими кондитерами, музикою і супроводжуючим веселощами.

Безпека Вас, Ваших дітей, речей та автомобіля забезпечує охорона, яка цілодобово патрулює на території комплексу. Насолоджуйтесь комфортним відпочинком в ресторанно-готельному комплексі «Озерищі».